Bukaresti irodaházat vett a Gránit befektetési alapja
A Gránit Alapkezelőhöz tartozó Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap vette meg a bukaresti Equilibrium irodaházat.
A komplexum 1-es épülete már eddig is hozzájuk tartozott, most a 2-es épületet is átvették.
mfor.hu5 hónapja
Még több friss hír
Kiemelt ingatlan hírek
Zenga.hu: jelentős átrendeződés zajlik az építési telkek piacán
uzletem.hu4 napja
Linkgyűjtemények
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva