A MÁV eladja debreceni székházát: visszatér a helyi forgalomirányítás
A MÁV debreceni székházának eladásából a vasúti pályák karbantartását finanszírozná.
Az értékesítés miatt megszűnik a Mezőzombor–Nyíregyháza szakasz központi forgalomirányítása, a vonatokat ismét a helyi állomások vasutasai koordinálják.
A Portfolio az Átlátszó értesülései alapján írta meg.
3 hónapja