Volt már olyan államfő, aki elment a Szőlő utcába
A Szőlő utcai javítóintézet történetét kutatva kiderül, hogy nem minden államfő volt olyan távolságtartó az intézménnyel, mint Sulyok Tamás.
A fiatalok rehabilitációját megcélzó helyről sokáig úgy írtak a sajtóban, mint ahol európai szinten is példaértékű munka zajlik, igaz 2016-ban már voltak hírek egy szexuális visszaélések miatt indult nyomozásr
24.hu6 hónapja
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu11 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Franciaország is bevezeti az örökségútlevelet
privatbankar.hu3 órája
Murgash M45 bolgár traktor, amely a hegyoldalra készült
gepmax.hu8 órája
A hegesztés rejtett veszélye, amiről még mindig kevesen beszélnek
integratorfm.hu14 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva