Vitézy felülvizsgálja a Hauszmann Programot a Várnegyedben

A kormány bemutatta, milyen további Várnegyed-fejlesztéseket terveztek a Hauszmann Programban.

A Telex szerint 1000 milliárd forint elköltése után a főváros látképe is alapjaiban változott volna, egyeztetés nélkül.

Vitézy Dávid miniszter bejelentette: átnézik a beruházásokat, és funkciót keresnek az 50-100 milliárdos épületeknek, a Karmelitának is.

telex.hu6 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír