Vita a Hegyvidék zöldítéséről: Vadász Gábor nekiment Kovács Gergelynek

Vadász Gábor alpolgármester és Kovács Gergely polgármester nyíltan összecsapott a Hegyvidék zöldítése miatt.

Vadász szerint a polgármester bűnbaknak állítja be a momentumos képviselőket, Kovács viszont azt mondja: érdemi indok nélkül blokkolják a terveket.

A 24.hu beszámolója szerint a vita a kerület zöldítési lépéseiről szól.

24.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei

Verekedés tört ki a parlamentben

magyarhirlap.hu19 órája