Vita a Hegyvidék zöldítéséről: Vadász Gábor nekiment Kovács Gergelynek
Vadász Gábor alpolgármester és Kovács Gergely polgármester nyíltan összecsapott a Hegyvidék zöldítése miatt.
Vadász szerint a polgármester bűnbaknak állítja be a momentumos képviselőket, Kovács viszont azt mondja: érdemi indok nélkül blokkolják a terveket.
A 24.hu beszámolója szerint a vita a kerület zöldítési lépéseiről szól.
24.hu1 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Vékony biztonsági háló: kik és miért nem tudnak félretenni Magyarországon?
digitalhungary.hu16 órája
Verekedés tört ki a parlamentben
magyarhirlap.hu19 órája
Az apadás utáni következő rettenet is elérte a Balatont
infostart.hu2 órája
Jöhet az új adó Magyarországon? Már javaslat is született
naphire.hu15 órája
Győztünk! Megvan a 40 fok!!!44!!
444.hu16 órája
Kaotikus állapot alakult ki a Hormuzi-szorosnál
novekedes.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva