Orbán békéscsabai gyűlésén valtonosok tartották távol a tüntetőket
Orbán Viktor békéscsabai gyűlésén a Telex szerint a tüntetők szabadon fütyülhettek és fújolhattak, rendbontás nélkül.
A valtonosok csak azt akadályozták meg, hogy a fiatal demonstrálók a színpad közelébe menjenek.
A főtér nem telt meg, bár sokan kíváncsiságból is kimentek.
2 hónapja