Orbán békéscsabai gyűlésén valtonosok tartották távol a tüntetőket

Orbán Viktor békéscsabai gyűlésén a Telex szerint a tüntetők szabadon fütyülhettek és fújolhattak, rendbontás nélkül.

A valtonosok csak azt akadályozták meg, hogy a fiatal demonstrálók a színpad közelébe menjenek.

A főtér nem telt meg, bár sokan kíváncsiságból is kimentek.

telex.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír