Vallomás: 600 milliót adtak át Péknek Karácsony nevében Óbudán
Egy, a Telex által közölt vallomás szerint Z. Zsolt parkfenntartási vállalkozó több mint 600 millió forintot fizetett ki Péknek az óbudai korrupciós ügyben, Karácsony Gergely nevében.
A vallomás állítása szerint a politikus fővárosi ügyintézést ígért, de végül nem intézett el semmit.
1 órája