Tömpe István: "Ali baba és a 40 rabló immár azonos egyletben működik"
Ma néhány ember hálózata birtokolja a gazdasági vagyon felét – állítja Tömpe István közgazdász, az Állami Vagyonügynökség első igazgatója, aki esszéjében áttekinti, milyen hibák és milyen játszmák vezettek Magyarországon a Nemzeti Együttműködés Rendszeréig, vagyis a NER-ig, amely az 1989-ben kezdődött rendszerváltás legutóbbi, autokratikus korszaka
hvg.hu6 éve
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Vékony biztonsági háló: kik és miért nem tudnak félretenni Magyarországon?
digitalhungary.hu13 órája
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
igenyesferfi.hu18 órája
Élesen bírált egy bizonyos politikusi magatartást a pápánál járó magyar bíboros
infostart.hu18 órája
„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
privatbankar.hu18 órája
Másnap még jó? A főtt rizsnél nem érdemes találgatni
agroforum.hu19 órája
Jöhet az új adó Magyarországon? Már javaslat is született
naphire.hu12 órája
Verekedés tört ki a parlamentben
magyarhirlap.hu16 órája
Hőség – A védekezés irányítójaként posztolt Magyar Péter
infostart.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva