Tízezrek tüntettek Prágában Andrej Babiš kormánya ellen
Tízezrek tüntettek Prágában Andrej Babiš kormánya ellen.
Egyik szervezőjük szerint azért mentek utcára, hogy fellépjenek az ellen, hogy a cseh kormány Szlovákia és Magyarország útjára terelje az országot.
A Telex beszámolója szerint a demonstráció fő üzenete a kormány irányváltásának elutasítása volt.
telex.hu3 hónapja
Még több friss hír
Rekordhőség Európában: Párizs betiltotta az utcai alkoholfogyasztást
szeretlekmagyarorszag.hu1 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
A jog fegyverével szabadulna meg Dánia az ukrán férfiaktól
magyarhirlap.hu15 órája
Gyakorlatilag kiszáradt a Sebes-Körös
444.hu15 órája
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten
infostart.hu1 órája
Hétfőn-kedden otthon maradnak a katonák
magyarhirlap.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva