Szinetár Dóra bírálta a TV2 zsűrijét: „elszégyelltem magam”
Szinetár Dóra a TV2 egyik showműsorának korábbi versenyzőjeként beszélt arról, milyen gondolatok fogalmazódtak meg benne a zsűri megjegyzései miatt.
A színésznő úgy fogalmazott: már a puszta gondolattól is elszégyellte magát.
A 24.hu idézte a nyilatkozatát.
1 hónapja