Szibiha megköszönte Orbán Anita reakcióját a kárpátaljai dróntámadás után

Az ukrán külügyminiszter, Andrij Szibiha nyilvánosan köszönetet mondott Orbán Anita gyors reakciójáért a Kárpátalját ért orosz dróntámadás után.

Kiemelte a magyar politikus egyértelmű, elítélő nyilatkozatát is a történtekről a Blikk beszámolója szerint.

blikk.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír