Szennyezett ásványvizet hívtak vissza

Visszahívta egy-egy ásványvizét két hazai gyártó, mert a termékeik mikrobiológiai szempontból nem feleltek meg az elvárt minőségnek – közölte a Nébih.

blikk.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír