Szennyezett ásványvizet hívtak vissza
Visszahívta egy-egy ásványvizét két hazai gyártó, mert a termékeik mikrobiológiai szempontból nem feleltek meg az elvárt minőségnek – közölte a Nébih.
blikk.hu4 hónapja
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu7 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva