Szabálysértési eljárás indul a Pride felvonulás egyik résztvevője ellen

Szabálysértési eljárás indul a Pride felvonulás egyik résztvevője ellen, közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

A szervezők rendőri intézkedést kértek az Erzsébet hídon, mert a menet elején egy ember a viselkedésével megbotránkoztatta a résztvevőket, és a kérésük ellenére sem volt hajlandó távozni.

A 24.hu írt róla.

24.hu5 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei