Szabálysértési eljárás indul a Pride felvonulás egyik résztvevője ellen
Szabálysértési eljárás indul a Pride felvonulás egyik résztvevője ellen, közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
A szervezők rendőri intézkedést kértek az Erzsébet hídon, mert a menet elején egy ember a viselkedésével megbotránkoztatta a résztvevőket, és a kérésük ellenére sem volt hajlandó távozni.
A 24.hu írt róla.
24.hu5 órája
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
igenyesferfi.hu10 órája
„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
privatbankar.hu11 órája
Trendek a burgonyatermesztési technológiában
gepmax.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva