Sokkoló riasztás érkezett: –31,5 fokot mértek Magyarországon – ilyen hideg ritkán van!
Dermesztő rekord született hajnalban Magyarországon: a Bükk-fennsíkon, a Vörösmeteor-töbörben –31,5 Celsius-fokot mértek, ami a 2026-os tél eddigi legalacsonyabb hazai hőmérséklete.
Az adatot az Északerdő Zrt. speciális mikroklíma-állomása rögzítette.
profitline.hu5 hónapja
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu6 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Videón a pusztítás: hatalmas veszteség érte Oroszországot, Ukrajna ünnepelhet
portfolio.hu6 órája
Egyre népszerűbb úticél Törökország, megnéztük, mi a titkuk
novekedes.hu8 órája
A hegesztés rejtett veszélye, amiről még mindig kevesen beszélnek
integratorfm.hu9 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu10 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva