Rétvári Bence: Magyar Péter miniszterelnöki beszéde nem a nemzet egyesítéséről szólt, hanem egy bosszúbeszéd lett
A KDNP parlamenti frakcióvezetője szerint az új miniszterelnök eskütétele egy emelkedett beszéd megtartására lehetőség, de Magyar Péter "jól láthatóan elvesztette önuralmát, és csak a Fidesz-KDNP iránti gyűlölet dőlt belőle" – fogalmazott.
Rétvári Bence ugyanakkor méltatta Forsthoffer Ágnes, az új házelnök beszédét, amely szerinte a "nap ünnepélyességéhez illő volt".
1 hónapja