Pintér Sándor 20 év után távozik a Belügyminisztérium éléről
Pintér Sándor 20 év után búcsúzik a belügyminiszteri poszttól, írja a 444.hu.
Ő az единetlen politikus, aki minden Orbán-kormányban ugyanazt a tárcát vitte.
A lap szerint a Belügyminisztérium a kampány két kiemelt ügyében is felbukkant: a Szabó Bence- és a Szőlő utcai történetben.
2 hónapja