Öt év alatt 228 milliót szívott ki a fideszes Papcsák cége az Uzsoki kórházból, érdemi munkavégzés nélkül
Beszedték a pénzt a VIP-betegektől a kórházban bérelt kis irodájukban, majd továbbadták a kórháznak.
Mármint jó 20 százalékkal kevesebbet.
5 hónapja