Orbán Viktor mellé két miniszter is felszólal a Békemenet végén
A március 15-i, 13 órakor kezdődő Kossuth téri ünnepségen Orbán Viktor mellett két tárcavezető is beszédet mondhat.
Ez Facebook-bejegyzésekből derült ki.
Az Infostart szerint a felszólalások a Békemenet lezárásához kapcsolódnak.
infostart.hu3 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Egyre népszerűbb úticél Törökország, megnéztük, mi a titkuk
novekedes.hu3 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu4 órája
Vékony biztonsági háló: kik és miért nem tudnak félretenni Magyarországon?
digitalhungary.hu16 órája
Verekedés tört ki a parlamentben
magyarhirlap.hu19 órája
Az apadás utáni következő rettenet is elérte a Balatont
infostart.hu2 órája
Jöhet az új adó Magyarországon? Már javaslat is született
naphire.hu15 órája
Győztünk! Megvan a 40 fok!!!44!!
444.hu15 órája
Kaotikus állapot alakult ki a Hormuzi-szorosnál
novekedes.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva