„Nem vagyunk valami gazdagok – majd leszünk –, mert még csak 15 éve kormányzunk”
A Digitális Polgári Körök mohácsi állomásán Orbán Viktor zárt körű "háborúellenes" gyűlést tartott.
Elismerte, hogy a Tisza Párt erős ellenfél, de szerinte még győzhetnek.
Azt mondta, Magyarország idővel gazdag lesz, és már most a régió gazdasági központja.
Szó esett migrációról és a háborúról is.
24.hu6 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Trump olyan fegyvert adott Irán kezébe, amit nem tud visszavenni
telex.hu10 órája
Kamatot vágott és erős üzeneteket küldött az MNB
novekedes.hu16 órája
Az orosz pickupgyártás új szakaszba lépett
gepmax.hu18 órája
A cseh T-Mobile márka- és marketingkommunikációs vezetőjeként folytatja Balogh Tímea
digitalhungary.hu19 órája
22 ezer gyümölcsfáról lehet ingyen szüretelni Magyarországon, itt a kereshető lista
agroforum.hu16 órája
Döntött a kormány: csökkentik a munkaidőt a rendkívüli hőség miatt
penzcentrum.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva