Orbán: „lépéskényszerbe hoztuk” Ukrajnát, a küldöttséget hazarendelte

Orbán Viktor a Blikk szerint azt mondta, Magyarország "lépéskényszerbe hozta" az ukránokat, ezért hazarendelte a kijevi Békemenet-küldöttséget.

A lap beszámolója alapján Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium államtitkára szakértőkkel Ukrajnában ellenőrizte, működésképtelen-e a Barátság kőolajvezeték, és a helyszínről jelentett a kormányfőnek.

blikk.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír