Orbán kaposvári „nyílt fórumán” nem volt lehetőség kérdezni
Orbán Viktor Kaposváron tartotta első nyílt utcafórumát, de a 444.hu beszámolója szerint a programon nem adtak teret kérdéseknek, inkább előre szervezett megszólalások hangzottak el.
A miniszterelnök vidéki rendezvénysorozatának nyitánya így nem párbeszédről, hanem egyoldalú üzenetekről szólt.
3 hónapja