Mentőt hívott, de nem kezdett újraélesztést az elütött biciklisnél
Az Országos Mentőszolgálat közlése szerint a bejelentő időhiányra hivatkozva nem kezdett újraélesztést egy elütött kerékpárosnál, csak mentőt hívott.
A kiérkező mentők később sikeresen visszahozták a férfit az életbe.
A hírt a 24.hu közölte.
1 hónapja