Március 15: Mégis lesz Békemenet és vonulnak a tiszások is

Orbán Viktor miniszterelnök bejelentette, hogy március 15-én lesz a Békemenet.

Helyszínt és egyéb részleteket nem közölt, csak annyit jegyzett meg, hogy "a legnagyobb".

24.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír