Magyar Péterék az Uzsoki kórház tetejéről mutatták be a klímák gondjait

Magyar Péter és Hegedűs Zsolt bejáráson járt az Uzsoki Utcai Kórházban, majd a tetőről számolt be a kórházi klímák helyzetéről.

A Telex szerint a hőségriadó és a vöröskód idején a miniszterelnök arról is beszélt: eddig 3,6 milliárd forintnyi forrást csoportosítottak át.

telex.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír