Magyar Péter az Uzsoki Utcai Kórház tetejéről pár órát adott a főügyésznek, hogy számoljon be az aranykonvojügyről

A miniszterelnök azt kívánta szemléltetni, hogy még messze nincsenek készen a kórházi klímák felújításával, de haladnak.

Aztán még egy üzenetre is volt idő a tetőről a legfőbb ügyésznek.

24.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei