Kovács Gergely: utólag hiba volt elindulni a választáson

Kovács Gergely, a Magyar Kétfarkú Kutya Párt társelnöke a 24.hu-nak azt mondta: fel sem merült benne, hogy 1 százalék alatt végeznek, ezért nem léptek vissza.

Szerinte utólag ez hiba volt, és nem kellett volna elindulniuk a választáson.

24.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír