Korhatáros témákról énekeltek Curtisszel a Puskás Akadémia karácsonyi ünnepségén a kamaszok

Több videó tanúsága szerint a Puskás Akadémia felnőtt és gyerek focistáinak karácsonyi ünnepségén Curtis tinédzserekkel együtt énekelte a színpadon a Pezsgő, kaviár, kurvák című számának refrénjét.

24.hu6 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei

Oroszország bekeményít?

magyarhirlap.hu8 órája