Kirúgták, most ismét ő vezeti a mentősöket: visszatért a vezető
Újra kinevezték a mentős vezetőt, akinek tavaly visszavonták a megbízását.
A 24.hu szerint azért váltották le, mert állítólag Fidesz-kritikus pólóban sütött szalonnát, most mégis ismét ő lett a vezető.
24.hu6 órája
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Hatalmas leépítést jelentettek be ma a Mandinernél
mmonline.hu13 órája
Egy mondattal szüntetik meg Sulyok Tamás megbízatását
444.hu14 órája
Kaszálás kíméletesen, dupla késsel
gepmax.hu15 órája
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
telex.hu17 órája
„Miért van az, hogy a Tesla messze a legjobban fogyó autó?” Mutatjuk
privatbankar.hu13 órája
Múzeumi perzsaszőnyegek a Karmelitában: valamin járni kellett
kontroll.hu19 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva