Kirúgták, most ismét ő vezeti a mentősöket: visszatért a vezető

Újra kinevezték a mentős vezetőt, akinek tavaly visszavonták a megbízását.

A 24.hu szerint azért váltották le, mert állítólag Fidesz-kritikus pólóban sütött szalonnát, most mégis ismét ő lett a vezető.

24.hu6 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei