Juscsenko nyílt levélben bírálta Orbánt: „az agresszor oldalára állsz”
Viktor Juscsenko volt ukrán elnök nyílt levélben üzent Orbán Viktornak, és arra szólította fel, hogy "nézzen szembe az igazsággal", mert szerinte még nem késő változtatni.
A 444.hu beszámolója szerint a levélben azt írta: ha valaki az agresszor mellé áll, elárulja saját népe emlékezetét is, amely tudja, mit jelentettek a szovjet tankok Budapest utcáin.
3 hónapja