Izrael és Irán az energialétesítményeket is célba vette: nő a kockázat
Izrael a legfontosabb iráni földgázmezőt bombázta, Irán pedig az Öböl-országok energiainfrastruktúráját vette célba.
A Telex szerint Donald Trump visszafogta Benjámin Netanjahut, ugyanakkor keményebb csapásokat helyezett kilátásba a Katart ért támadások miatt.
A piacok tartós, a háború után is érezhető károktól tartanak.
3 hónapja