Iványi Gáborékhoz került a pénz, amit Wáberer a Tiszának utalt
A 444.hu szerint Iványi Gáborék kapták meg azt az összeget, amelyet Wáberer György eredetileg a Tiszának utalt.
A milliárdos azt mondta: abban bízik, hogy a leendő kormány nem bélyegez meg senkit pusztán azért, mert vállalkozó volt az elmúlt 16 évben is.
444.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Az orosz pickupgyártás új szakaszba lépett
gepmax.hu11 órája
Zsebre megy: már most Sulyok Tamás után nyúlna Magyar Péter
privatbankar.hu13 órája
A sorozatok királya visszatért – Mutatjuk milyen lett a nyitórész
diplomatszerzek.hu15 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva