Hétfőn és kedden tetőzik a hőhullám: az Alföldön 43 fok is jöhet

Hétfőn és kedden éri el a csúcspontját a mostani hőhullám: az Alföldön a legforróbb órákban 43 fokot is mérhetnek.

A hőségriasztás mellett extrém erős UV-sugárzásra is figyelmeztetnek, ami tovább növeli a kockázatot.

szeretlekmagyarorszag.hu5 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír