Hatalmas lángokkal égett az erbíli bázis, ahol magyar katonák is állomásoznak
Dróntámadás érte az iraki Kurdisztán székhelyén, Erbílben üzemelő amerikai bázis egyik lőszerraktárát.
Robbanásokról és hatalmas tűzről készült videókat tettek közzé a támaszpontról, ahol jelenleg magyar katonák is állomásoznak.
blikk.hu3 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
igenyesferfi.hu14 órája
Élesen bírált egy bizonyos politikusi magatartást a pápánál járó magyar bíboros
infostart.hu14 órája
„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
privatbankar.hu14 órája
Másnap még jó? A főtt rizsnél nem érdemes találgatni
agroforum.hu15 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva