Három új államtitkárt mutattak be a Szociális és Családügyi Minisztériumban
Bemutatták a Szociális és Családügyi Minisztérium három új államtitkárát.
Gyurkó Szilvia mellett Barna-Szabó Tímea, a Tisza képviselője is Kátai-Németh Vilmos mellett dolgozik.
A Telex szerint a leendő miniszter pénteken mutatja be a többi államtitkárt is.
telex.hu1 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
igenyesferfi.hu11 órája
„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
privatbankar.hu11 órája
Trendek a burgonyatermesztési technológiában
gepmax.hu15 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva