Harmadfokú hőségriasztás szombattól: akár 39 fok is jöhet

Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe, mert a hétvégén tetőzik a kánikula.

Az országos tisztifőorvos a korábbi másodfokú riasztást emeli a legmagasabb szintre.

A következő napokban akár 39 fokot is mérhetnek, és az éjszakák is trópusiak maradhatnak.

Az ATV beszámolója szerint a tartós meleg fokozottan terheli a szervezetet.

atv.hu5 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír