Hadházy Ákos bírálta Kövér Lászlót a 2 milliós házbüntetés miatt
A 444.hu szerint Kövér László 2 millió forintra büntette Hadházy Ákost, mert a független képviselő nem vett részt egy szavazáson, amikor bírósági idézés miatt távol maradt.
Hadházy élesen reagált a döntésre, és azt állítja, alábecsülte a házelnök lépését.
444.hu3 hónapja
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu13 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Franciaország is bevezeti az örökségútlevelet
privatbankar.hu5 órája
Murgash M45 bolgár traktor, amely a hegyoldalra készült
gepmax.hu10 órája
A hegesztés rejtett veszélye, amiről még mindig kevesen beszélnek
integratorfm.hu16 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva