Győri ámokfutó: két hónapon belül tárgyalják az Aston Martin-gázolást
Már kitűzték az első tárgyalást: kevesebb mint két hónap múlva, még az ítélkezési szünet előtt bíróság elé áll a győri ámokfutó.
A Blikk szerint Aston Martin luxussportautójával a város főútján elgázolt egy buszmegállóban várakozó idős asszonyt; a február közepi tragédia után a szakvélemények rekordidő alatt elkészültek.
blikk.hu3 hete
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Magyar Péter világos üzenetet küldött a migrációs paktumról
portfolio.hu8 órája
Saját bankot indít az RTL tulajdonosa
fintechradar.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva