Gy. Németh: nyomást gyakorolhatnak ránk, a DK nem lép vissza
Gy. Németh Erzsébet, a DK országgyűlési képviselője a volt szocialista politikusok felszólítására reagált: szerinte lehet nyomást gyakorolni, de ők nem lépnek vissza.
A Telex szerint úgy fogalmazott, "könnyű okoskodni tévéstúdiókból meg tanácsadói szerződések mögül", és hangsúlyozta, nem egy újabb egypárti uralomért dolgoznak.
2 hónapja