Gy. Németh: nyomást gyakorolhatnak ránk, a DK nem lép vissza

Gy. Németh Erzsébet, a DK országgyűlési képviselője a volt szocialista politikusok felszólítására reagált: szerinte lehet nyomást gyakorolni, de ők nem lépnek vissza.

A Telex szerint úgy fogalmazott, "könnyű okoskodni tévéstúdiókból meg tanácsadói szerződések mögül", és hangsúlyozta, nem egy újabb egypárti uralomért dolgoznak.

telex.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír