Gulyás Gergelytől kaptunk telefont a Kormányinfó után
Nem a teljesen megszokott felállásban rendezték meg a mai Kormányinfót, ahol két miniszter is megjelent a Karmelita kolostorban.
Ha pedig így alakult, kihasználtuk az alkalmat és az európai uniós forrásokkal, valamint a hazai minimálbér-emelési tervekkel kapcsolatban is kérdeztünk – a pontos választ viszont nem a Kormányinfón tudhattuk meg, hanem u
mfor.hu9 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
igenyesferfi.hu14 órája
Élesen bírált egy bizonyos politikusi magatartást a pápánál járó magyar bíboros
infostart.hu14 órája
„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
privatbankar.hu14 órája
Másnap még jó? A főtt rizsnél nem érdemes találgatni
agroforum.hu15 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva