Gulyás Gergely: nem nevezi többé „bolondnak” Magyar Pétert

A 24.hu szerint Gulyás Gergely azt mondta, a jövőben nem fogja "bolondnak" nevezni Magyar Pétert.

A leköszönő miniszter közben Orbán Viktorral egyeztet arról, tagja lesz-e a frakciónak, és a Fidesz megújulásáról is beszélt, egy a szocialistáktól kölcsön vett kifejezéssel.

24.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír