Gaudi-Nagy Tamás elárulta, hogy ki írta K. Endre kegyelmi kérvényét

Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd szerint nem ő készítette K. Endre kegyelmi kérvényét, de azt elmondta, miért vállalta az ügyét.

A 24.hu beszámolója alapján Magyar Péter sajtótájékoztatóján elhangzottakra reagált, és úgy látja, a miniszterelnök trükkösen utalt arra, hogy köze lehet a kegyelmi ügyhöz.

24.hu3 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei