Fidesz-lista: a top 10-ből csak Szentkirályi és Kocsis ül be a parlamentbe

A Telex szerint a Fidesz országos listájának első tíz helyezettje közül csak Szentkirályi Alexandra és Kocsis Máté veszi fel a parlamenti mandátumát.

A pártvezetésből senki nem ül be az Országgyűlésbe.

telex.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír