Fidesz-lista: a top 10-ből csak Szentkirályi és Kocsis ül be a parlamentbe
A Telex szerint a Fidesz országos listájának első tíz helyezettje közül csak Szentkirályi Alexandra és Kocsis Máté veszi fel a parlamenti mandátumát.
A pártvezetésből senki nem ül be az Országgyűlésbe.
2 hónapja