Felmérés: a magyarok 49%-a a kormányt hibáztatja a gödi szennyezésért
A gödi Samsung-gyár szennyezési ügye a magyarok 86%-ához eljutott, és egy friss felmérés szerint 49% a kormányt tartja felelősnek.
A Telex megbízásából készült kutatás alapján még a kormánypártiak között is többen mondják, hogy fel kellett volna függeszteni a gyár működését, a Tisza szavazói pedig ennél is elutasítóbbak.
3 hónapja