Ezt meg hogy? Orbán Viktor minisztere köszönetet mondott az egyik külföldi multi diszkontláncnak
Nagy a baj a hazai élelmiszer-gazdaságban.
Mint két évtizede, az EU-csatlakozás után, ömlik be a magyarnál olcsóbb, versenyképesebb import.
A gyenge forint, a vágtató infláció, az értékét vesztő fizetések idején a szegényedő vásárlók érthetően az olcsóbbat választják.
A hazai feldolgozóktól így egyre kevesebbet rendelnek a láncok, de szerencséjükre
2 éve