„Észak királya”: Andy Burnham ismét kihívója lehet Keir Starmernek

Andy Burnham Manchester polgármestereként időközi választáson jutott a parlamentbe, és a brit Munkáspártban sokan messiásként várták.

A Telex szerint most gondosan épített, az "átlagemberek" érdekeit hangsúlyozó, elitellenes politikusként tért vissza, és a brit politikában ismét Keir Starmer miniszterelnök útjába kerülhet.

telex.hu7 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei