„Észak királya”: Andy Burnham ismét kihívója lehet Keir Starmernek
Andy Burnham Manchester polgármestereként időközi választáson jutott a parlamentbe, és a brit Munkáspártban sokan messiásként várták.
A Telex szerint most gondosan épített, az "átlagemberek" érdekeit hangsúlyozó, elitellenes politikusként tért vissza, és a brit politikában ismét Keir Starmer miniszterelnök útjába kerülhet.
telex.hu7 órája
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Hatalmas leépítést jelentettek be ma a Mandinernél
mmonline.hu10 órája
Egy mondattal szüntetik meg Sulyok Tamás megbízatását
444.hu11 órája
„Miért van az, hogy a Tesla messze a legjobban fogyó autó?” Mutatjuk
privatbankar.hu10 órája
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
telex.hu15 órája
Keskenyebb és könnyebb Delilah trágyaszórók
gepmax.hu17 órája
NATO-hatalom hajóját lőtték az oroszok: egyre többet tudni az incidensről
portfolio.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva