Dubaj kiürülhet a turisták nélkül: egy magyar szerint fél év is lehet
Egy Dubajban élő magyar utazásszervező, Lattmann Adrienn az rtl.hu-nak azt mondta: az iráni támadások hírére visszaesett a turizmus, sok szálloda szinte üres.
Több helyen fizetés nélküli szabadságra küldik a dolgozókat, és a turizmus teljes leállására készülnek.
Közben a riasztások a mindennapok részévé váltak.
3 hónapja