Amnesty Magyarország: nincs rendben a kormány megoldása Sulyok ügyében

Az Amnesty Magyarország szerint problémás, ahogyan a kormány Sulyok eltávolítását kezeli.

A szervezet kifogásolja, hogy a véleményezésre csak öt nap jutott, és úgy véli, a megfosztási eljárást kellene alkalmazni.

A Telex beszámolója szerint a kormány jelenlegi megoldása nincs rendben.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei