Amnesty Magyarország: nincs rendben a kormány megoldása Sulyok ügyében
Az Amnesty Magyarország szerint problémás, ahogyan a kormány Sulyok eltávolítását kezeli.
A szervezet kifogásolja, hogy a véleményezésre csak öt nap jutott, és úgy véli, a megfosztási eljárást kellene alkalmazni.
A Telex beszámolója szerint a kormány jelenlegi megoldása nincs rendben.
telex.hu2 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Hatalmas leépítést jelentettek be ma a Mandinernél
mmonline.hu16 órája
„Miért van az, hogy a Tesla messze a legjobban fogyó autó?” Mutatjuk
privatbankar.hu16 órája
Egy mondattal szüntetik meg Sulyok Tamás megbízatását
444.hu17 órája
Kaszálás kíméletesen, dupla késsel
gepmax.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva