A szolnoki polgármester kéri: Orbán ne vigye a fekete ruhás csoportot
Orbán Viktor hétfőn Szolnokon kampányol.
Györfi Mihály polgármester arra szólította fel, hogy hagyja otthon azokat a fekete ruhás figurákat, akik korábbi Orbán-gyűléseken ellentüntetőket vegzáltak.
A Telex beszámolója szerint a városvezető nem szeretné őket a rendezvényen látni.
telex.hu2 hónapja
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu12 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Franciaország is bevezeti az örökségútlevelet
privatbankar.hu4 órája
Murgash M45 bolgár traktor, amely a hegyoldalra készült
gepmax.hu9 órája
A hegesztés rejtett veszélye, amiről még mindig kevesen beszélnek
integratorfm.hu16 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu17 órája
Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől
magyarhirlap.hu4 órája
Van olyan magyar régió, ahol a fiatal nők harmada nem dolgozik és nem is tanul
privatbankar.hu5 órája
Folyékony tápanyagok: újra előtérben a hatékonyság
gepmax.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva