42 év után vádat emeltek a texasi „gyilkos mezők” ügyében
Houston és Galveston környékén a '70-es és '80-as években sok fiatal nő tűnt el.
A texasi "gyilkos mezők" egyik korai áldozatának feltételezett gyilkosát márciusi halála miatt már nem vonhatják felelősségre, de egy lehetséges bűntársa most bíróság elé áll.
A hírt a Telex közölte.
2 hónapja