Rendőrroham a Lánchídnál: 40 éve oszlatták a március 15-ei tömeget
Negyven éve a Lánchíd lezárásával és rendőri fellépéssel oszlatták szét a március 15-ei megemlékezés egy részét.
A Blikk felidézése szerint a szocialista rendszer rendőrei több mint 500 emberrel szemben indítottak eljárást, sokaktól a helyszínen elkérték a személyi igazolványt.
3 hónapja