Rendőrroham a Lánchídnál: 40 éve oszlatták a március 15-ei tömeget

Negyven éve a Lánchíd lezárásával és rendőri fellépéssel oszlatták szét a március 15-ei megemlékezés egy részét.

A Blikk felidézése szerint a szocialista rendszer rendőrei több mint 500 emberrel szemben indítottak eljárást, sokaktól a helyszínen elkérték a személyi igazolványt.

blikk.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír